KARİYER

İşe alma sürecinin bir kurumda verilen en stratejik kararlardan biri olduğu düşünülmektedir. Bu süreç gerekli sayıda doğru kişinin, doğru zamanda ve doğru göreve alınmasını ve kuruma ve görevine oryantasyonunu hedefler. İşe alınacak kişilerin şirketin temel yetkinliklerini taşıması, şirketin hedeflerine ulaşmasına katkıda bulunabilecek ve fark yaratabilecek potansiyeli taşıması amaçlanmaktadır. Adaylarımıza birçok farklı kaynaktan ulaşmaktayız. Kariyer portalları, danışmanlık şirketleri ve profesyonel network siteleri yoğun olarak kullandığımız araçlarımızdandır.

Adaylarımız firmaya başvurularını yaptıktan sonra pozisyonun özelliklerine göre İnsan Kaynakları ekibimiz, adayları “yetkinlik bazlı değerlendirme” süreçlerine dahil eder. Bu aşamada mülakatların yanı sıra “değerlendirme merkezi, kişilik testi, yabancı dil uygulamaları” gerçekleştirilir.

Tüm bu süreçleri olumlu olarak tamamlayan adaylara iş teklifi yapılır. Görüşmeler sonucunda mevcut pozisyonda değerlendirilemeyen adaylara olumsuz geri dönüşler gerçekleştirilir ve tüm adaylar işe alım süreci sonucu kişiye özel olarak bilgilendirilir.

İnsan Kaynakları Başvuru Formu (Lütfen bu formu eksiksiz olarak doldurunuz! - Bilgileriniz Gizli Tutulacaktır.

Adınız Soyadınız*

Başvurulan Pozisyon*

Doğum Tarihi*

Doğum Yeri*

T.C Kimlik No*


Cinsiyetiniz*

Medeni Hal*

Ehliyet (Tarih ve Sınıf)*


Askerlik Durumu*

Seyahat Engeli*

Ev Adresi*

Telefon Numarası

Cep Telefonu*

E-mail Adresi*

Kan Grubunuz

Öğrenim Durumu ve Mesleki Bilgiler

Öğrenim durumunuz

En son bitirdiğiniz okulun adı

Mesleğiniz

Bildiğiniz yabancı dil

Çalışmak istediğiniz bölüm

Başlayabileceğiniz tarih

İş Deneyimleriniz

En son işyerinin adı

Göreviniz

Brüt Ücret

Çalışma Dönemi

Ayrılış Nedeni

Hakkınızda Bilgi Alabileceğimiz Kişiler

Adı ve Soyadı

Adresi

Telefonu

Görevi